Načítání...

Společně s Vámi zrealizujeme zcela nový moderní web nebo provedeme redesign vašeho stávajícího. V současné době zrychlené digitalizace doporučujeme vytvářet webové stránky dle nejnovějších norem internetových vyhledavačů a prohlížečů. Vytvoříme Vám proto responzivní, uživatelsky přívětivý a rychlý web, který je základem pro efektivní podnikání na internetu.

81% lidí v ČR používá internet, z toho 62% pravidelně využívá mobil a cross-device searching/buying. Pro firmu jako je ta Vaše, je nezbytné na internetu prezentovat aktuální informace a mít webové stránky, které odpovídají internetovým standardům. V jiném případě ho budou vyhledávače penalizovat a porazí ho Vaše konkurence.

Moderní design a mobilní zobrazení | Zabezpečení HTTPS a rychlé načítání obsahu | Garantovaná SEO optimalizace a vysoké hodnocení webu
 

Vybrané realizace:

Lenner Motors

Realizace webu zcela přizpůsobeného požadavkům klienta. Automatický import ojetých vozů, karty modelů značek Hyundai a Peugeot. Celkové zpracování grafického designu, struktury i funkčnosti na Drupal 8.

Lennermotors.cz
Kompletní tvorba
Nestlébaby - Migrace z Wordpress

Zajistili jsme kompletní migraci desítek produktů a stovek článků z původního Wordpress webu na nový Drupal 8. Jsme rádi, že vše proběhlo hladce. :-)

Nestlebaby.cz
Migrace z Wordpress
Zeus Bike - Webové stránky

Zeus Bike je náš love brand. Michal s Davidem nás oslovili, abychom jim během velmi krátké doby realizovali nový katalogový prodejní web. Byla to pro nás výzva. Stránky, pro nového a neznámého prodejce elektrokol, jsme zvládli v rekordním čase.

Zeusbike.cz
Tvorba webu
Tawan Thajské masáže - Abbreva

Detailní, intenzivní a téměř roční práce vedla k dokonalému výsledku kompletního redesignu webových stránek luxusních thajských masáží Tawan. Z výsledku jsme nadšení. Líbí se i Vám? :-)

Tawan.cz
Kompletní redesign

Vyvinuli jsme nebo spravujeme webové stránky těmto klientům:

Alt

Jaké nabízíme řešení?

Webové stránky tvoříme na publikačním systému Drupal 8/9 a nyní již Drupal 10. Drupal má otevřený kód (opensource), kde jsou jasně stanovena pravidla vývoje. Nikdy nebudete závislí na jednom programátorovi nebo firmě, která Vám vytvořila systém na míru. Neplatí se žádné licenční poplatkyzákladní instalaci Drupalu je možné stáhnout zdarma.

S Drupalem pracuje po celém světě tisíce vývojářů. Výhodou tohoto systému je jeho modularita, díky níž je možné efektivně vytvářet internetové obchody, blogy, fóra, rozsáhlé portály nebo třeba korporátní weby. Díky implementaci cache systému je vhodný k pohánění velkých portálů s obrovskou návštěvností. Drupal už v základu počítá s multijazyčností a tvorba nových jazykových mutací je tak snadná.

Design webových stránek na Drupal je oddělen a využívá šablonovací systém twig, díky němuž je možné vzhled přízpůsobit individuálním požadavkům zákazníků. Publikační systém také disponuje širokou nabídkou modulů, která se díky velké komunitě neustále rozšiřuje. Není tak nutné pokaždé znovu vymýšlet "kolo" a celý proces realizace projektu je značně urychlen. Drupal také umožňuje tvorbu API přímo v jádru, díky tomu web může snadno komunikovat s aplikacemi třetích stran.

Drupal stojí na Symfony frameworku, díky čemuž následuje nejnovější trendy v programování a porozumí mu každý pokročilý php vývojář. Silnou stránkou je bezpečnost. Drupal asociace disponuje vlastním bezpečnostním týmem, který testuje každou novou verzi systému a rovněž i nově publikované moduly. Díky tomu je Drupal častou volbou vládních organizací.

Drupal je globální projekt, který má obrovské zázemí, podporu a je vizionářský. Jen v ČR na Drupalu stojí desítky webů českého rozhlasu (např. https://radiozurnal.rozhlas.czhttps://radiozurnal.rozhlas.cz, https://wave.rozhlas.cz, https://www.irozhlas.cz), Česká televize (https://ct24.ceskatelevize.cz/), TV Prima (https://www.iprima.cz/).
Ve světě třeba Tesla (https://www.tesla.com/), Nasa (https://www.nasa.gov/), Space X (https://www.spacex.com/), vládní weby v Austrálii, Bílý dům, francouzská vláda, oficiální web Londýna, Harvardská univerzita, British Medical Journal, britské MTV, myLifetime, Universal Music Group, vývojáří Twitteru, vývojáří Intelu, World Food Programme, Human Rights Watch, a mnoho dalších.

 

Drupal Association

V Abbrevě děláme propracované weby, které jsou přívětivé pro jejich uživatele i provozovatele. Buďte s námi jedničkou svého segmentu.

Zabezpečení

Pravidelně sledujeme aktuální trendy, požadavky prohlížečů a vyhledávačů. Udržujeme naše weby stále aktuální, plně zabezpečené a aktualizované.

Responzivní a mobilní

Webové stránky jsou plně optimalizované pro změnu rozlišení obrazovky, prohlížení na mobilu a tabletu. Dosahujeme tak požadovaných cílů s maximálním konverzním poměrem napříč zařízeními.

SEO faktory a rychlost

Dodržujeme plnohodnotné nastavení SEO on-page faktorů, abychom Váš web snadno dostali na první místa ve vyhledavačích.

Udělejte první krok k novému webu. Spojte se s námi.

Zavolejte nám:
Napište nám: